Hava Fotoğrafçılığı Eğitimi

Gökyüzünden Tanıtım Ayrıcalığı! Mekanınızı, şehrinizin ve bölgenizin havadan fotoğraflarını ve videolarını çekerek tanıtımını yapmak ister misiniz?

 Gelişen teknoloji ile birlikte etkili ve yaratıcı reklam araçlarından biri olarak karşımıza çıkan hava fotoğrafçılığı ile tanıtımında sizde yerinizi ayırtın.

Amacı

Hava Fotoğrafçılığı öncülüleri tarafından verilecek eğitim yeni bir bakış açısı kazanmak isteyen herkesi bekliyor. Hava fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaşmak isteyen herkesi bekliyoruz.

Süresi

Eğitim toplam 3 dersten oluşmaktadır ve  1 gün sürer.

İçeriği

1 Saat Hava Fotoğrafçılığı teorik bilgisi.

2 Saat Uygulama dersinden oluşmaktadır.

 

DVN Drone Akademi Hava Fotoğrafçılığı Eğitimi

Son dönemin en popüler kurslarından olan hava fotoğrafçılığı kursu, farklı bir çekim tekniğiyle tanışmak ve iddialı görseller yakalamak isteyen fotoğrafçıların ilgisini çekiyor. DVN drone akademi günümüzün en ilgi çekici tekniklerinden birini kursiyerlerine öğretiyor, hava fotoğrafçılığının uzmanlarını yetiştiriyor.

Hava Fotoğrafçılığıyla ile Fark Yaratmaya hazır mısın?

Hava fotoğrafçılığı alanının bu kadar popüler olmasının en önemli sebebi tüm sektörler tarafından ilgi görmesi. Tekstil, makine, gıda sektörleri gibi pek çok sektör havadan çekim yaptırarak dikkat çekici olmayı planlıyor. Profesyonel fotoğrafçılar ise hava fotoğrafçılığı eğitimi alarak kendini  geliştirmeyi ihmal etmiyor.

Hava fotoğrafçılığı eğitimi kapsamında teknik ekipmanların kullanımını ve dikkat edilmesi gereken püf noktaları, anlatıyorlar.